Офіційне найменування:
Гімназія з дошкільним підрозділом с. Грушківці Іванівської сільської ради Вінницької області
Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти
Населений пункт:
с. Грушківці
Адреса:
Вінницька область Хмільницький район с.Грушківці в.Перемоги 32
Телефони:
не вказані
grushkiv@ukr.net

Вчитель творить людину...

інституційно-очна форма освіти

Структура навчального року на 2023-2024 н.р.

І семестр з 1 вересня по 29 грудня 2023 року

ІІ семестр з 15 січня 2024 р. по 30 травня 2024 р.

Осінні канікули з 30 жовтня по 5 листопада

Зимові канікули з 30 грудня по 14 січня

Весняні канікули з 25 березня по 31 березня

Ми - у Facebook

Ми - у YouTube

22 квітня – Міжнародний день Землі, коли всі ми об’єднуємось у важливій місії: зберегти нашу планету.
Україна, на жаль, переживає складний час, коли потрібно боротися за мир та захист своєї землі. Російська окупація призводить до серйозних екологічних проблем, що впливають на життя мільйонів українців. Тому сьогодні важливіше ніж будь-коли об’єднатися та працювати над вирішенням цих проблем, щоб захистити наше середовище та майбутнє наших нащадків.
Виховання свідомого та відповідального ставлення до навколишнього середовища займає центральне місце в формуванні майбутньої генерації.
Через тематичні виховні години педагоги гімназії створюють можливість для учнів активно вивчати екологічні проблеми, розуміти їх важливість та шукати способи вирішення.
Наші здобувачі освіти виявили неймовірну творчість та активність у вивченні екологічних проблем.
Виготовлення аплікацій, створення колажів та малюнкінків допомогли дітям відчути себе активними учасниками екологічного процесу, а участь у вікторинах та рольових іграх розвинула їх знання та емпатію до природи. Перегляд мультфільмів та відеороликів надав їм додаткових знань про екологічні проблеми та можливості їх вирішення.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять для тих, хто чекає допомоги.
Гімназія с.Грушківці не перестає висловлювати слова вдячності Благодійному Фонду Миколи Філонова "Український Альянс" за турботу про дітей - благодійну допомогу продуктами харчування. Адже повноцінне, безпечне та якісне харчування учнів під час перебування у школі є одним з важливих умов підтримки їх здоров’я і здатності до ефективного навчання.
У закладі харчуються всі 75 учнів гімназії, з яких 48 дітей пільгових категорій харчуються безкоштовно за рахунок місцевого бюджету. Допомога Благодійного Фонду допоможе покращити повноцінний раціон харчування здобувачів освіти.
Щиро дякуємо за допомогу, своєчасну і таку необхідну. Нехай повернеться вам добро здоров'ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину! Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди!

Наш герб — тризуб,
Це воля, слава й сила;
Наш герб — тризуб.
Недоля нас косила,
Та ми зросли, ми є,
Ми завжди будем,
Добро і пісню несемо
Ми людям.

Стіна
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.