Тиждень зарубіжної літератури

Date: 28 січня о 18:18

«Література – це храм, куди можна ввійти лише з чистою совістю і шляхетними намірами» (Ф. Шіллер).
Цей вислів став гаслом Тижня зарубіжної літератури, що проходив у гімназії з 22 по 26 січня. Його програма була насиченою, цікавою та пізнавальною. Вчителі зарубіжної літератури Осіпчук С. М. та Керосина Л.О запланували і провели ряд заходів з метою поглиблення знань учнів про зарубіжних письменників, заохочення до читання творів світової літератури, розвитку творчої фантазії , креативності, акторської майстерності.
Розпочався тиждень з виставки-презентації, переглядаючи яку, учні могли дізнатися про заплановані заходи, ознайомитися із крилатими висловами про значення літератури, пригадати найвідоміших письменників та героїв улюблених творів. У наступні дні було проведено низку літературознавчих ігор та змагань:
- для учнів 6 класу це була іНтерактивна гра-подорож « Золоті яблучка» за мотивами прочитаних творів;
- для п’ятикласників - гра-змагання «Найрозумніший»;
- для семикласників були запропоновані цікаві ребуси та кросворди у грі « Літературний калейдоскоп»;
- учні 8 і 9 класів показали свої знання у літературознавчій грі-батлі « Літературна зупинка».
Інтелектуальні ігри проходили в атмосфері творчого пошуку, активної командної роботи та мотивації до кращого вивчення зарубіжної літератури.
Завершився тиждень яскравим святом « Бал літературних героїв».
Насамперед захід запам’ятається нашим юним акторам. Всі вони протягом тижня старанно вчили слова, готували костюми, відвідували репетиції, намагаючись якнайкраще зіграти свої ролі. На наше літературне свято завітали такі герої: Попелюшка із сестрами,Том Соєр, Сід і тітонька Поллі, Червона Шапочка, Герда і Кай, Шерлок Холмс, Мауглі, Маленький Принц, Оксана і Вакула. Театралізоване дійство було веселим, позитивним та емоційним.
Отож, шановні учні, читайте та запам’ятовуйте твори світової літератури, бо у них мудрість, знання, розум і творчі здобутки людства, які створювались впродовж тисячоліть.