Чисте село починається з тебе

Date: 24 березня 2023 о 13:06

Квітучі дерева, чисте повітря, прибрані вулиці та парки – мінімум, потрібний, щоб пишатися своїм селом та насолоджуватися життям у ньому.
Найменша дрібничка, зроблена в цьому плані шкірним жителем, принесе громадську користь і зробить село кращим. І на оборот, кожен кинутий під ноги недопалок – краплина, з якої збирається море мусора. А комусь його треба прибирати.
Працівники та учні гімназії долучилися до весняної акції з благоустрою: впорядкували територію біля закладу, прибрали парк біля пам'ятника загиблим воякам. Працювали завзято та дружно, адже так приємно, коли довкілля сяє чистотою та охайністю.
Сподіваємось на підтримку мешканців села, що вони не будуть стоять осторонь цього процесу, інакше самотужки навести належний санітарний порядок і утримувати населений пункт чистим та красивим буде досить складно.
Закликаємо організуватися мешканцям вулиць і продовжити акцію "Чисте село починається з тебе": згрібти сухе листя, вирубувати хащі, зібрати розкидане мусор у мішки і т.п.
Для дотримання чистоти та порядку в селі необхідно дотримуватись елементарних правил поводження з відходами, що є ознакою вихованості, порядності та сумління:
– власним прикладом показати, що чистота та охайність повинна бути не лише напередодні великих свят, а й у повсякденні;
– прибирати прилеглу до огорожі територію, забрати із вулиць будівельні матеріали та залишки будівельного мусора;
– не допускати створення стихійних сміттєзвалищ;
Пам'ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та внуками. Давайте закладемо в них основи внутрішньої культури та збережемо свою маленьку батьківщину – рідне село для них і для себе як справжні господарі. Адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок та порядок.
Нехай чистота та охайність стануть нашою доброю звичкою!
Пам'ятайте! Чисто не там де прибирають, а там де не насмічують. Бережіть свій край!