Тиждень англійської мови

Date: 21 грудня 2021 о 20:34, Refreshed 21 грудня 2021 о 20:37

" I want you to speak English!(«Я хочу, щоб ви говорили англійською!»)
Саме під таким гаслом проходив з 13 по 17 грудня тиждень англійської мови у нашій школі, присвячений різдвяним святам та спрямований на популяризацію вивчення англійської мови.
Учні 5-9 класів випустили газети на теми, які вивчали протягом семестру. А 17 грудня підготували святковий концерт: читали вірші, співали пісні, розігрували сценки англійською мовою.
Учні 5 класу інсценізували казку "The mitten"( Рукавичка).
Завершили свій виступ пісенькою "Jingle Bells"(Дзвоники дзвенять).
Шестикласники розіграли сценки "A visit to the doctor"( Візит до лікаря ), "Monster" ( Монстр ), виконали пісеньку "We wish you a merry Christmas"
Осіпчук Максим зробив презентацію про те, як носії англійської мови сприймають наш дослівний непродуманий переклад. Учні 7 класу розіграли сценку "English exam"(Екзамен з англійської мови) і привітали пісенькою "Jingle Bell Rock" ( Рок дзвоників) усіх присутніх з Різдвом.
Восьмикласники розповіли про Різдво у різних англомовних країнах: Англія, Канада, Австралія, США.
Сценка "To marry a foreigner"( Одружитись з іноземцем) у їх виконанні сподобалась усім глядачам , а пісня "Last Christmas I Gave You My Heart" (Минулого Різдва я подарував тобі своє серце) створила різдвяний настрій.
Найстарші учні школи розповіли деякі цікаві факти про англійську мову і побажали всім щасливого Нового року піснею "Happy New Year "( Щасливого Нового року).
Справжнім несподіваним сюрпризом для всіх став виступ гості американки Laura Bauhanan (Лора Богенен).
Учителька англійської мови С.В.Іванкова запросила її розповісти про традиції святкування Різдва у США, і у їхній сім'ї. Світлана Володимирівна хотіла, щоб діти почули 'живу ' англійську мову від справжнього носія, щоб показати, що англійська зовсім поряд з нами і надати азарту її вчити)))
Тиждень англійської мови завершено. Всі заходи були надзвичайно цікавими, насичені активною працею і добрим позитивним настроєм. Дякуємо вчителям англійської мови та учням школи за активну участь у проведенні тижня.