Акція " Чисте село починається з тебе!"

Date: 18 квітня 2021 о 19:44

Квітучі дерева, чисте повітря, прибрані вулиці та парки – мінімум, потрібний, щоб пишатися своїм селом і насолоджуватися життям у ньому.
Найменша дрібничка, зроблена у цьому плані кожним жителем, принесе суспільну користь і зробить село кращим. І навпаки, кожен кинутий під ноги недопалок – краплина, з якої збирається море сміття. А комусь же його треба прибирати.
Працівники нашого закладу долучилися до весняної акції з благоустрою, вже впорядкували територію біля закладу, висадили 60 горіхів та каштанів. А сьогодні працівники закладів освіти та культури прибрали парк біля пам'ятника загиблим воїнам. Працювали завзято і дружно, адже так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю.
Сподіваємось на підтримку жителів села, що вони не будуть стояти осторонь цього процесу, інакше самотужки навести належний санітарний порядок і утримувати населений пункт чистим і красивим буде досить складно.
Закликаємо організуватися жителям вулиць і продовжити акцію " Чисте село починається з тебе": згребти сухе листя, вирубати хащі, зібрати розкидане сміття у мішки і т.п.
Для дотримання чистоти і порядку в селі необхідно дотримуватись елементарних правил поводження з відходами, що є ознакою вихованості, порядності та сумління:
– власним прикладом показати, що чистота й охайність повинна бути не лише напередодні великих свят, а й у повсякденні;
– прибирати прилеглу до огорожі територію, забрати із вулиць будівельні матеріали та залишки будівельного сміття;
– не допускати створення стихійних сміттєзвалищ;
Пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Давайте закладемо у них основи внутрішньої культури та збережемо свою маленьку батьківщину – рідне село для них і для себе, як справжні господарі. Адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок. А відтак, і хороший настрій усім, котрі люблять і шанують своє рідне село.
Нехай чистота та охайність стануть нашою доброю звичкою!
Пам’ятайте! Чисто не там де прибирають, а там де не насмічують. Бережіть свій край!